kontakt.

Pawelec

Dawid Giersberg

Sprzedaż motocykli

Tel. +48 61 44 26 184

Tel. kom. +48 502 696 934

Email: dawid.giersberg@bmw-pawelec.pl

Patryk Pilarski

Sprzedaż motocykli oraz akcesoriów

Tel. 61 44 26 194

Tel. kom. +48 508 116 574

Email: patryk.pilarski@bmw-pawelec.pl

Mateusz Maluśki

Sprzedaż samochodów

Tel. +48 61 44 26 192

Tel. kom. +48 508 116 840

Email: mateusz.maluski@bmw-pawelec.pl

Michał Królikowski

Sprzedaż samochodów

Tel. +48 61 44 26 182

Tel. kom. +48 693 430 279

Email: michal.krolikowski@bmw-pawelec.pl

Szymon Rozynek

Sprzedaż części i akcesoriów

Tel. +48 61 44 26 183

Tel. kom. +48 661 946 858

Email: szymon.rozynek@bmw-pawelec.pl

Krzysztof Hojan

Sprzedaż części

Tel. +48 61 44 26 183

Tel. kom. +48 661 946 858

Email: krzysztof.hojan@bmw-pawelec.pl

Robert Kałek

Dyrektor Aftersales

Tel. kom. +48 515 404 946

Email: robert.kalek@bmw-pawelec.pl

Aleksandra Jarzyna

Recepcja

Tel. +48 61 44 26 191

Tel. kom. +48 506 632 838

Email: recepcja@bmw-pawelec.pl

Magdalena Kuchta

Asystentka serwisu

Tel. +48 61 44 26 195

Tel. kom. +48 506 632 838

Email: magdalena.kuchta@bmw-pawelec.pl

Piotr Świergiel

Doradca serwisowy

Tel. +48 61 44 26 187

Tel. kom. +48 508 116 838

Email: piotr.swiergiel@bmw-pawelec.pl

Jakub Konieczny

Doradca serwisowy

Tel. +48 61 44 26 188

Tel. kom. +48 508 116 845

Email: jakub.konieczny@bmw-pawelec.pl

Salon sprzedaży
Sękowo 4 64-300 Nowy Tomyśl
+48 61 44 26 191
recepcja@bmw-pawelec.pl
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00 Sobota 08:00 - 14:00
Serwis
Sękowo 4 64-300 Nowy Tomyśl
tel. +48 61 44 26 195
magdalena.kuchta@bmw-pawelec.pl
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00 Sobota 08:00 - 14:00
Dział części i akcesoriów
Sękowo 4 64-300 Nowy Tomyśl
tel. +48 61 44 26 183
szymon.rozynek@bmw-pawelec.pl
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00 Sobota 08:00 - 14:00
Dane firmy
Pawelec Moto Expert Sp. z o.o.
Sękowo 4 64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 788-19-34-923
REGON: 300557704

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze / urządzeniu. Możesz jednak w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookie. W razie wątpliwości lub w celu uzyskania szczegółowych informacji kliknij “Dowiedz się więcej”.
Dowiedz się więcej

Zgadzam się